معوقات فروردین بازنشستگان چه زمانی واریز می‌شود؟

بازنشستگان کارگری نگران زمان پرداخت معوقات فروردین خود هستند.
معوقات فروردین بازنشستگان چه زمانی واریز می‌شود؟

پارسینه: براساس جدول اعلامی سازمان تامین اجتماعی، پرداخت حقوق خرداد بازنشستگان از بیستم آغاز شده و براساس حروف الفبا پیش می‌رود؛ آخرین گروه بازنشستگان 31 خرداد مستمری خود را دریافت خواهند کرد.

در عین حال براساس اعلام سازمان، معوقات فروردین بعد از پرداخت حقوق خرداد انجام می‌شود؛ حالا بازنشستگان می‌پرسند آیا این واریزی در ماه جاری صورت می‌گیرد یا باید منتظر پرداخت در تیرماه باشیم؟

بازنشستگان خواستار تعیین زمان دقیق واریز معوقات فروردین خود هستند و می‌گویند: پیشتر قول داده بودند این بخش از مطالبات مزدی مستمری‌بگیران تامین اجتماعی با حقوق خرداد واریز می‌شود.

دیگران چه می خوانند:

افزایش 35درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

 

 افزایش 35 درصدی حقوق بازنشستگان از اردیبهشت 1403 اعمال می‌شود. لازم به ذکر است که افزایش 35 درصدی برای حداقل بگیر‌های تامین اجتماعی اعمال می‌شود و سایر سطوح حقوق با افزایش 22 در صدی دریافت خواهند کرد.

 

وعده پرداخت معوقات بازنشستگان از سوی رییس سازمان برنامه

چندی پیش رییس سازمان برنامه در واکنش به حواشی پیش آمده در رابطه با همسان‌سازی حقوق بازنشستگان گفت: با ابلاغ قانون بودجه در حال تنظیم احکام حقوقی بازنشستگان هستیم و جلسات با صندوق‌های‌ بازنشستگی شروع شده که در روزهای آینده تکمیل خواهد شد و با توجه به اینکه اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان از ابتدای سال اجرایی می‌شود، معوقات هم پرداخت خواهد شد.

 

 

 
منبع: ایلنا

معوقات فروردین بازنشستگان چه زمانی واریز می‌شود؟

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟