کد خبر : 2976

درخواست منتخب خانه ملت

عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: من با دادن خودرو به نمایندگان مخالفم و از رئیس و هیات رئیسه مجلس یازدهم می‌خواهم تا موضوع اعطای خودرو به نمایندگان را حذف کند.

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: من با دادن خودرو به نمایندگان شدیدا مخالفم و از رئیس هیأت رئیسه مجلس یازدهم نیز می‌خواهم تا بحث دادن خودرو به نمایندگان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حذف کند.

وی افزود: ما امروز در شرایط خاص اقتصادی به سر می‌بریم و باید صرفه‌جویی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سرلوحه کارمان قرار دهیم و صد البته که باید این کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از خودمان شروع کنیم.

عضو کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: صرفه‌جویی در حوزه‌های مختلف امری ضروری است؛ بودجه حاصل از این صرفه‌جویی باید در مسیر سازندگی و رفع محرومیت از کشور هزینه شود. امروز اعطای خودرو به نمایندگان آن هم در این شرایط اقتصادی هیچ توجیهی ندارد و باید حذف شود.

وی در پایان گفت: من خود در این مدت که نماینده مجلس بوده‌ام، هر بار خودرویی که مجلس به من داده به مؤسسه خیریه هدیه دادم که آن مؤسسه خیریه نیز با فروش آن توانسته یک آمبولانس خریداری کند.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی