کد خبر : 12362

نماینده مردم قزوین در مجلس در پیامی انتصاب حجت الاسلام اژه ای به ریاست قوه قضائیه را تبریک گفت واز ایشان دعوت کرد تا در نخستین سفرهای استانی خویش، برای گره گشایی از برخی معضلات استان، مهمان مردم قزوین باشد.

فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای به ریاست قوه قضائیه، با بیان اینکه این انتخاب می تواند اتفاقی پر از خیر و برکت برای نظام قضایی باشد از ایشان دعوت کرد تا در نخستین سفرهای استانی خویش، برای گره گشایی از برخی معضلات استان، مهمان مردم قزوین باشد.

متن پیام به شرح زیر است:

برادر بزرگوار جناب حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای

ریاست محترم قوه قضائیه

 انتصاب شایسته جنابعالی از سوی رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی به سمت ریاست قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران را تبریک عرض می کنم.

 بی شک با توجه به سوابق و تجربیات درخشان علمی، عملی، قضایی و اجرایی و داشتن روحیه انقلابی و جهادی این انتخاب می‌تواند اتفاقی میمون و پر از خیر و برکت برای نظام قضایی ایران اسلامی باشد.

امید است در سایه تعامل و همکاری بیش از پیش قوای سه‌گانه شاهد تحولی عمیق در عرصه خدمت رسانی به مردم عزیز و پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران همچنین مبارزه قاطع با فساد و گسترش عدالت اسلامی، احیاء حقوق عامه، ایجاد نشاط و امنیت اجتماعی و قضایی باشیم.

 ضمن آرزوی توفیق روزافزون برای شما در عرصه مأموریت‌های قوه قضاییه همچنین اجرای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و استمرار، تحول و ارتقای این قوه، از شما دعوت می کنم تا در نخستین سفرهای استانی خویش مهمان مردم مهمان نواز استان قزوین باشید چرا که این استان در موضوعات مختلف گاه دچار معضلاتی است که نیازمند گره گشایی دستگاه قضا به صورت ویژه است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی