کد خبر : 1835

سخنگوی شرکت پخش و پالایش در گفتگو با تریبون:

فاطمه کاهی سخنگوی شرکت پخش فرآورده های نفتی در گفتگو با تریبون می گوید که سقف ذخیره بنزین در کارت های سوخت ۳۶۰ لیتر در نظر گرفته شده و بر اساس قانونی که فعلا وجود دارد،کسانی که تاکنون سهمیه خود را مصرف نکرده اند، اردیبهشت سهمیه بنزین به حسابشان واریز نمی شود.

فاطمه کاهی سخنگوی شرکت پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه سهیمه ذخیره شده در کارت های سوخت افراد به هیچ وجه سوخت نمی شود، گفت: سقف ذخیره بنزین در کارت های سوخت  در حال حاضر تنها ۳۶۰ لیتر در نظر گرفته شده است .  

 

 او با اشاره به اینکه طرح سهمیه بندی بنزین از ابتدای آبان آغاز شده است، گفت: تا کنون ۵ مرحله سهمیه سوخت واریز  شده  و مرحله ۶ مربوط به سهمیه فروردین است .  

 

 سخنگوی شرکت پخش و پالایش ادامه داد:  بر اساس قوانین فعلی ، چنانچه فردی سهمیه اش را تا اردیبهشت سال آینده مصرف نکنند، سهمیه بنزین این ماه را دریافت نخواهد کرد. اما اگر ۳۰۰ لیتر در کارتش موجودی داشته باشد،می تواند ۶۰ لیتر سهمیه این ماه را دریافت خواهد کرد.

 

به گفته کاهی،  البته زیرساخت های لازم برای تغییر این رویه وجود دارد و ممکن است تا اردیبهشت دولت تصمیم جدیدی در رابطه با حفظ سهمیه سوخت خودروها اتخاذ کند.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی