کد خبر : 8619

شبستری:

مقام، کتابخانه،‌ موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی گفت: سالن‌های کتابخانه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از امروز بازگشایی می‌شود.

مصطفی خلیل‌زاده شبستری قائم مقام، کتابخانه،‌ موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی از بازگشایی کتابخانه و مرکز اسناد مجلس از روز شنبه هفته جاری خبر داد و گفت: با تغییر شرایط کرونایی شهر تهران و پایداری نسبی وضعیت، از روز شنبه با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی استفاده از سالن‌های کتابخانه و مرکز اسناد مجلس برای پژوهش گران محترم با ظرفیت محدود امکان پذیر خواهد بود.

وی افزود: خدمات مجازی و غیرحضوری نیز با همان قدرت و کیفیت سابق ارائه خواهد شد و در طول شبانه‌روز در خدمت پژوهشگران خواهیم بود.

قائم مقام کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس یادآور شد: ساعت کار کتابخانه و مرکز اسناد مجلس از ساعت 8 الی 15 پیش‌بینی شده است و به امید خدا و برطرف شدن مشکلات ناشی از ویروس کرونا این زمان افزایش نیز پیدا خواهد کرد؛ از همه پژوهشگران درخواست داریم حدالامکان به صورت غیر‌حضوری از خدمات کتابخانه مجلس استفاده کرده و به جهت حفظ سلامتی خود و دیگر همشهریان عزیزمان از ترددهای غیر ضروری خودداری نمایند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی