کد خبر : 7441

سخنگوی کمیسیون آموزش خبر داد:

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی تفریغ بودجه آموزشی و پژوهشی کشور با حضور رئیس و دادستان دیوان محاسبات کل کشور در نشست امروز کمیسیون خبر داد.

 
 

احمدحسین فلاحی در تشریح نشست عصر امروز (سه‌شنبه ۲۳ دی‌ماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، اظهار کرد: در نشست امروز رئیس و دادستان دیوان محاسبات کل کشور مهمان کمیسیون آموزش بودند که گزارشی از تفریغ بودجه آموزشی و پژوهشی کشور به کمیسیون ارائه شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: در نشست امروز به موارد و تخلفات اشاره و روند رسیدگی و حسابرسی به تخلفات نیز تشریح شد.

وی ادامه داد: همچنین در خصوص ذی حسابی دانشگاه‌ها نیز پیشنهاداتی از جانب نمایندگان ارائه شد که با استقبال مسئولان ارشد دیوان قرار گرفت و درباره تخلفات احتمالی در ذی حسابی دانشگاه‌ها عنوان شد که احکامی در صورت بروز تخلف صادر می‌شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس ادامه داد: با توجه به اینکه گزارش تفریغ بودجه امسال حدود 50 روز پیش از موعد مقرر به صحن علنی مجلس ارائه شد، نمایندگان مطالعه دقیقی در این رابطه داشته و نقاط ضعف را در بودجه 1400 تا حد امکان برطرف کردند و بابت این مسئله نیز از دیوان محاسبات تقدیر شد.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی