کد خبر : 6031

زاهدی:

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس ضمن تبریک هفته بسیج، خدمات و اقدامات گروه‌های جهادی بسیج در نهضت تولید و اشتغال و سازندگی مناطق محروم را ستودنی دانست.

در بخشی از پیام محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور به مناسبت هفته بسیج آمده است: همراهی بسیج با کادر درمان در ایام کرونایی، یادآور مجاهدت های دوران هشت سال دفاع مقدس است.

بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سر داده اند. امام خمینی(ره) 

هفته پاسداشت بسیج، بزرگداشت شجره طیبه ای است که با درایت و دوراندیشی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در صدور فرمان تشکیل ارتش مردمی است که در گذر زمان با حماسه آفرینی ها و فداکاری های این نیروی عظیم مردمی، تحت امر ولی امر مسلمین در دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی توانست جلوه های با شکوهی از انسجام و وحدّت ملّی به نمایش بگذارد.

احساس مسئولیت در قبال اسلام عزیز، میهن کُهَن، و ملّت بزرگ ایران، و حضور مؤثر در صحنه های حساس، مشارکت داوطلبانه در امدادرسانی در حوادث و بلایای طبیعی و انجام خدمات بی شائبه در کنار کادر درمان و خدمت به بیماران مبتلا به کرونا، ذره ای از  مجاهدتهای لشکر مخلص خداست.

نهضت تولید و اشتغال، محرومیت زدایی و برقراری امنیت شهری از رسالت های امروز بسیج مردمی است؛ که امید است در این رسالت های مهم و در مسیر خدمت به کشور موفق باشد.

اینجانب به عنوان خادم مردم در خانه ملت، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام و سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که مشی و منش ایشان در کالبُد و جان تک تک بسیجیان جاری است، این هفته باشکوه را گرامی می داریم و همچون امام والامقام از خداوند متعال استمداد می طلبم که با بسیجیان محشور شویم. 

محمّدمهدی زاهدی 

نماینده مردم شریف کرمان و راور

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی/

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی