کد خبر : 5637

مسئول مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان:

مسئول مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به نشست هم اندیشی مجلس با تشکل‌های فرهنگیان، گفت: مسئله کمبود معلم در این نشست به عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی مطرح شد و همچنین بر اخذ نظر نخبگان و فرهنگیان به عنوان یک امر لازم برای قانونگذاری تاکید شد.

سجاد صدیقی مسئول مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان   با اشاره به نشست هم‌اندیشی رئیس مجلس با تشکل‌های فرهنگیان، گفت: تشکیل این جلسه حقیقتا موضوعیت داشت. اینکه مجلس با توجه به نظرات جامعه فرهنگیان به قانونگذاری بپردازند، قطعا در تقنین و نظارت بر اجرای قوانین تاثیر دارد.

وی افزود: برای پیشبرد دقیق کارها توسط مجلس باید نشست‌های متعدد درباره موضوعات مختلف با نماینده تشکل‌ها و گروه‌های صنفی برگزار شود و  این گونه جلسات نیازمند مداومت و جدیت است.

صدیقی معتقد است: نمایندگان کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نباید به مسائل ابتدایی آموزش و پرورش اکتفا کنند. گفت‌وگو با پیشکسوتان و جوانان فعال فرهنگی حتما ذهن نمایندگان را درباره مسائل حوزه آموزش و پرورش روشن و دقیق خواهد کرد. قانونگذاران باید در جریان موضوعات باشند. نمایندگان نباید به دلیل جهل در موضوع با هر طرح و لایحه ای موافقت یا مخالفت کنند.

مسئول مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یادآور شد: یکی از دغدغه‌های اصلی و جدی در این حوزه نیاز معلم است که مقام معظم رهبری هم به آن اشاره کردند و در این جلسه هم به صورت جدی به این موضوع پرداخته شد. 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی