کد خبر : 5095

وحیدی ضمن تبریک افتخارآفرینی دکتر مریم کوچکی نژاد مطرح کرد

نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس افتخار آفرینی دکتر مریم کوچکی نژاد که نامش در بین ۴۰ دانشمند جوان تاثیرگذار ثبت شد را تبریک گفت.

 متن پیام محمد وحیدی نایب رئیس اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:

سرکار خانم دکتر مریم کوچکی نژاد؛ دانش آموخته دانشگاه شریف و استاد دانشگاه NORTHWESTEM

با سلام و تحیات الهی؛

شنیدن خبر مسرت بخش حضور حضرتعالی در بین 40 دانشمند جوان تاثیرگذار در دنیا باعث خرسندی و غرور است که تاثیر بسیاری در مجامع ملی و بین المللی داشت.

این موضوع بازتابی بین المللی داشت و تائید دیگری بر سرآمدی هوش ایرانی در جهان بود. هرچند که برخی خبرگزاری‌های بین‌المللی از بازتاب این خبر به دلیل پوشش و حجاب اسلامی این بانوی مجاهد و پیش رو در مسیر علم و دانش بشری سرباز زدند.

ایرانیان شاغل در مناصب مدیریتی در جهان همیشه موجبات غرور و افتخار ورزی برای این مرز و بوم را فراهم کرده بودند و این افتخار که با خواری رسانه‌های بین المللی مدعی بی طرفی و مدافع برابری نژاد همراه شد، این سربلندی را بیش از پیش در نزد ایرانیان معزز گردانید.

جغرافیای ایران اکنون با پیشرفت های چشمگیر علمی و فناوری و ظهور مسلسل وار فرهیختگان و نخبگان از جای جای این سرزمین جاودانه، بی شک مسیر خود را در زمینه های مختلف علمی و همچنین بسترهای فعالیت دانش بنیان در سطح جهان قدرتمندتر از پیش ادامه خواهد داد.

بنده به عنوان عضو کوچکی از این مرز و بوم مقدس، افتخارآفرینی شما بانوی محترم و ارزشمند گرامی را به شما و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظل العالی) و آحاد مردم شریف ایران تبریک و تهنیت عرض نموده، امیدوارم همچون گذشته در راستای تحقق اهداف ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره موفق و موید باشید.

محمد وحیدی نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم

نایب رئیس اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی/

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی