کد خبر : 4809

رشیدی:

نماینده مردم مرودشت در مجلس گفت: مجلس یازدهم به دنبال رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم است و هیچ نگاهی به مسائل حاشیه‌ا‌ی همچون فیلترینگ فضای مجازی ندارد.

جلال رشیدی، با اشاره به اینکه اولویت اساسی مجلس حل مشکلات معیشتی مردم است، گفت: خبری در رسانه‌ها منتشر شده مبنی بر اینکه مجلس طرح محدود سازی فضای مجازی را کلید زده است و باید گفت این موضوع اصلا صحت ندارد؛ چرا که ما چنین طرحی را در مجلس نداشتیم.

وی در ادامه افزود: اسم بنده را نیز به عنوان کسی که این طرح را امضا کرده بودم، آورده بودند اما بنده این موضوع را رسما تکذیب می‌کنم، زیرا ما طرحی در مجلس برای محدودسازی فضای مجازی نداریم و اتفاقا از مخالفان فیلترینگ فضای مجازی هستم که  قبلا هم در همین این رابطه مصاحبه‌ای‌ را با خبرگزاری خانه ملت داشته‌ام.

این نماینده مردم در مجلس با اعتقاد بر اینکه فیلترینگ فضای مجازی چاره کار نیست؛ فلذا ما باید موضوعات و مسائل فرهنگی کشور را با کار اقناعی پیش ببریم.

نماینده مردم مرودشت در مجلس در ادامه افزود: مجلس به دنبال رفع مشکلات معیشتی بوده و نگاهی به این مقوله‌ها ندارد؛ ضمنا طرح چنین مسائل حاشیه‌ای راهکار مشکلات نیست و کسانی هم که به این موضوعات دامن می زنند خیرخواه مردم نیستند؛ بنابراین بحث معیشت و اقتصاد از اولویت‌های مجلس یازدهم بوده و با جدیت این مسئله را دنبال خواهیم کرد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی