کد خبر : 4425

نادری با اشاره به در پیش بودن آزمون دکتری:

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس تصریح کرد: سابقه برگزاری آزمون‌های ماه اخیر مثل آزمون نهضتی‌ها به ما ثابت کرد که مسئولان توان رعایت پروتکل‌ها را ندارند.

احمد نادری طی پیامی درباره برگزاری کنکور دکتری، عنوان کرد: وزیر محترم بهداشت پروتکل‌های  سخت گیرانه و دقیقی تعیین و ابلاغ کرده اند، که ما از ایشان تشکر می کنیم؛ اما مشکل در اجرای دقیق این پروتکل‌هاست.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: سابقه برگزاری آزمون‌های ماه اخیر مثل آزمون نهضتی‌ها به ما ثابت کرد که مسئولان توان رعایت پروتکل‌ها را ندارند.

 وی ادامه داد: ما و مردم نسبت به رعایت پروتکل ها  تردید داریم؛ لذا من به وزیر علوم و رییس سازمان سنجش پیشنهاد میکنم که برای یکبار هم که شده با مردم روراست باشند و  مستقیم با مردم صحبت کنند و به همه  تضمین دهند که چگونه میخواهند پروتکل‌ها را بطور کامل رعایت کنند.

نادری افزود: من از وزیر علوم و مسئولان برگزاری آزمون میخواهم که سریعا از طریق  رسانه ملی یا   شبکه های اجتماعی، بطور مستقیم با مردم صحبت کنند و با توضیحات  مستند و   فنی  اطمینان خاطر افکار عمومی را جلب کنند.

وی گفت: مسئولان برگزاری کنکور باید به مردم   توضیح دهند که در فاصله زمانی چندماه اخیر که کنکورها به تعویق افتاد، چه   تمهیدات و اقداماتی برای   استانداردسازی و ایمن سازی شرایط برگزاری اتخاد کرده اند.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس اضافه کرد: تنها راه این است که با   توضیح شفاف و دقیق   خیال مردم را راحت کنند.

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی