کد خبر : 4170

در دستور کار هفته آتی کمیسیون فرهنگی مجلس قرار دارد:

کمیسیون فرهنگی مجلس هفته آینده استماع گزارش وزرای میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و همچنین ورزش و جوانان را در دستور کار دارد.

کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه و سه شنبه هفته پیش رو تشکیل جلسه خواهد داد.

انتخاب نمایندگان ناظر برای عضویت و شرکت در مجامع، هیأت ها و شوراها و بررسی لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان (اعاده شده از شورای محترم نگهبان) و پیش نویس طرح پیام رسان های اجتماعی روز ( یکشنبه، 29 تیرماه) بررسی می شوند.

همچنین بحث و بررسی پیرامون شرح وظایف کمیته تبلیغات اسلامی، ارشاد و میراث فرهنگی در دستور کار روز یکشنبه این کمیته و بررسی کمیسیون ویژه جمعیت و خانواده در دستور کار کمیته زنان، خانواده، جوانان و تربیت بدنی قرار دارد.

اعضای کمیته برنامه، بودجه و اصلاح ساختار به بحث و بررسی پیرامون ساختار سازمان های فرهنگی کشور و تداخل بین آنها و کمیته فرهنگ، هنر، رسانه و فضای مجازی به بررسی نحوه طراحی نقشه راه کمیسیون در حوزه فضای مجازی در روز دوشنبه خواهند پرداخت.

بررسی اخبار فرهنگی، ادامه بحث و بررسی پیرامون فضای مجازی کشور و استماع گزارش وزرای میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و همچنین ورزش و جوانان در دستور کار روز سه شنبه اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی قرار دارد./
ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی