کد خبر : 3786

یزدی خواه:

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، از اهتمام ویژه کمیسیون متبوع خود برای مردمی کردن مدیریت باشگاه‌های ورزشی خبرداد و گفت: بی‌توجهی دولت به مصوبه مجلس برای واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس پذیرفتنی نیست.

سید علی یزدی خواه ، با تاکید بر لزوم تسریع دولت در خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس گفت: چندین سال از مصوبه مجلس در خصوص واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس می‌گذرد  اما همواره دولت با بهانه‌های مختلف اعم از کشف قیمت و عرضه محدود در بورس و ... این موضوع را عملیاتی نمی‌کند.

دولت با کسری شدید بودجه هم تمایلی به واگذاری باشگاه‌های پرسپولیس استقلال ندارد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجلس شورای اسلامی، با طرح این سوال که در کدام کشور دو تیم رقیب یک اسپانسر داشته و از یک محل تغذیه می‌شوند؟ افزود: بسیاری از هواداران و ورزش دوستان در حالی به دنبال  واگذاری این دو باشگاه هستند که دولت با کسری بودجه عجیب به جای درآمد زایی و واگذاری باشگاه‌ها به دنبال تزریق هزنیه در این دو تیم است.

مدیریت ورزش باید مردمی‌تر شود

این نماینده مردم در مجلس، با بیان اینکه مسئولیت اداره تیم‌ها دولتی باید به مردم واگذار شود، افزود: ما باید مدیریت ورزش را با اصلاح قوانین و آیین‌نامه‌ها مردمی تر کرده و دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را به بخش خصوص واگذار کنیم. 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در دستورکار کمیسیون فرهنگی دوره یازدهم بوده و امیدواریم با اهتمام اعضای کمیسیون این مهم عملیاتی شود./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی