کد خبر : 3559

منتظری:

عضو مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس تصریح کرد: نحوه حل مسائل و مشکلات معلمان از طریق رسانه ملی به افکار عمومیِ جامعه بزرگ نهضت سواد آموزی پاسخ داده شود تاهم مشکلات آنها در عین عدالت برطرف شود و هم از یک نارضایتی عمومی جلوگیری شود.

غلامرضا منتظری با اشاره به نشست مجمع نمایندگان استان گلستان با وزیر آموزش و پرورش در خصوص مسائل آموزش و مشکلات فرهنگیان زحمتکش، اظهار کرد: در این نشست بر لزوم اجرای سند تحول آموزشی تأکید کرد.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی افزود: جذب نیروهای حق التدریسی در استان گلستان باتوجه به اینکه ۵ هزار نفر از کارکنان بدنه آموزش و پرورش استان در آستانه بازنشستگی قرار دارند، یک ضرورت است.

وی ادامه داد: استان گلستان برخلاف نام زیبایش بسیار محروم بوده، بنابراین تقاضا می‌شود گلستان از مزایای استان‌های محروم در سیستم آموزشی برخوردار شود و در این راستا توجه به دانشگاه فرهنگیان در صدر اولویت های آموزشی است.

 
نشست مجمع نمایندگان استان گلستان و زنجان با وزیر آموزش و پرورش

 

منتظری یادآور شد: در استان گلستان دانشگاه فرهنگیان به لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری از کمبود های فراوان رنج می‌برد. همچنین در حوزه مباحث تربیتی و پرورشی نیاز به توجه ویژه‌ای است که متاسفانه آنطور که باید به آن پرداخته نشده است.

وی ادامه داد: رسیدگی و پرداخت به موقع حقوق و مزایا و پاداش بازنشستگان نیز تسریع شود؛ همچنین پیشنهاد می‌شود از طریق رسانه ملی به افکار عمومیِ  جامعه بزرگ نهضت سواد آموزی پاسخ داده شود تاهم مشکلات آنها در عین عدالت برطرف شود و هم از یک نارضایتی عمومی جلوگیری شود./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی