کد خبر : 17585

با حضور دو تن از نمایندگان مجلس؛

در جلسه ۵۰۰ شورای نظارت بر سازمان صدا وسیما با رأی اعضای شورا محمد حسین صفار هرندی بعنوان رئیس و محمد جواد لاریجانی بعنوان نایب رئیس شورا انتخاب شدند.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، در جلسه 500 روز دوشنبه 13 دی ماه 1400 که با حضور نمایندگان قوای سه گانه در محل دبیرخانه شورای نظارت برگزار شد، رئیس و نایب رئیس شورا از سوی اعضا انتخاب شدند.

در این جلسه ضمن معارفه حجت الاسلام و المسلمین محمد مصدق و آقایان دکتر محمد حسین صفار هرندی و دکتر محمد مهدی اسماعیلی که اخیرا به احکام روسای قوه قضائیه و مجریه به عنوان نمایندگان جدید این قوا در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما انتخاب شدند ، انتخابات هیئت رئیسه شورا با حضور تمامی اعضا برگزار شد.

در این جلسه آقای دکتر محمد حسین صفار هرندی بعنوان رئیس و آقای دکتر محمد جواد لاریجانی بعنوان نایب رئیس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما انتخاب شدند .

در حال حاضر آقایان محمد جواد لاریجانی و حجت الاسلام محمد مصدق بعنوان نمایندگان قوه قضائیه ، آقایان محمد حسین صفار هرندی و محمد مهدی اسماعیلی بعنوان نمایندگان قوه مجریه و آقایان بیژن نوباوه وطن و سید احسان قاضی زاده هاشمی بعنوان نمایندگان قوه مقننه ، اعضای شورای نظارت بر سازمان صدا  و سیما را تشکیل می دهند./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی