کد خبر : 17153

دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور:

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب لایحه رتبه بندی حقوق معلمان ثمره تعامل منطقی دولت سیزدهم و خانه ملت است.

علی کریمی فیروزجائی   با اشاره به تصویب لایحه رتبه بندی، عنوان کرد: اختصاص ۱۲هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای سال‌جاری و ۲۵هزار میلیارد تومان برای اجرای لایحه رتبه بندی معلمان در سال آینده اقدامی انقلابی و نشانه رویکرد حل المسائلی برای چاره جویی مشکلات است.

دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور خاطرنشان کرد: مجلس انقلابی با تصمیم شجاعانه در تصویب این لایحه به دغدغه منطقی ۱۰ ساله معلمان فرهیخته کشور در این ارتباط پایان داد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یازدهم ادامه داد: تصویب این لایحه نشان داد که مجلس نگاه واقع بینانه به چالش ها و مشکلات اساسی کشور دارد.

کریمی فیروزجایی با اشاره به تلاش مجلس برای گره گشایی از مشکلات مردم افزود: هم اکنون تمرکز مجلس انقلابی بر روی مسائل اقتصادی و فرهنگی بعنوان مهمترین موضوعات کشور است.

دبیر هیئت رئیسه مجلس یازدهم گفت: مجلس و دولت با درک صحیح از چالش های بنیادی کشور با هم افزایی و رویکرد تعاملی آنها را ساماندهی می کنند.

وی با اشاره به پیگیری تشکل های صنفی فرهنگیان در خصوص این لایحه گفت: با همفکری و تعامل ادامه دار مسئولان و تشکل های صنفی مشکلات یکی پس از دیگری مرتفع خواهد شد و یکی از مباحث مهم پیش رو، مشکلات صنفی بازنشستگان مخصوصاً فرهنگیان بازنشسته است که باید چاره جویی شود.

کریمی فیروزجایی با اظهار اینکه مجلس و دولت سیزدهم نگاه جزیره ای به مسائل کشور ندارند یادآور شد: بخشی نگری و جزیره ای عمل کردن در مسائل بنیادی کشور آفت توسعه است.

وی تصریح کرد: بزودی با بررسی و تصویب بودجه عملیاتی دولت سیزدهم در مجلس افق توسعه کشور در دور جدید حکمرانی نمایان خواهد شد.

کریمی فیروزجایی با انتقاد از سیاه نمایی و چالشی کردن فرصت های موجود برای سازندگی و عمران کشور افزود: توسعه پایدار در شرایط وحدت و هم افزایی تمامی ارکان توسعه و در پرتو مدیریت جهادی و انقلابی حاصل خواهد شد.
نماینده مردم بابل خاطر نشان کرد: تصمیمات چاره ساز در مسائل کلان ملی نیازمند شجاعت، تدبیر بایسته و اقدام انقلابی است./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی