کد خبر : 16440

حاجی پور خبر داد:

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از پیگیری خود و نمایندگان به ویژه اعضای کمیسیون آموزش برای پرداخت هرچه سریع‌تر و هماهنگ پاداش پایان خدمت فرهنگیان در همه استان‎‌ها خبر داد.

 

رضا حاجی پور   با اشاره به آغاز پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان در برخی استان‌ها، عنوان کرد: بالاخره با پیگیری‌های فراوان نمایندگان به ویژه اعضای کمیسیون آموزش، و نامه نگاری‌های متعدد با وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه، واریز پاداش پایان خدمت فرهنگیان سال 1399  آغاز شده است.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تأخیر صورت گرفته در پرداخت این حق مسلم بازنشستگان فرهنگی، تصریح کرد: پاداش پایان خدمت فرهنگیان عزیز باید در دولت قبل پرداخت می‌شد و نباید اینچنین در این شرایط تورمی به تأخیر می‌افتاد.

وی افزود: در هر صورت با پیگیری‌های صورت گرفته این حق مسلم معلمان استان به استان در حال واریز است و انتظار داریم این حق معلمان هرچه سریع‌تر و در همه استان‌ها به دست فرهنگیان بازنشسته برسد.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس تصریح کرد: در حال حاضر نیز علاوه بر وزارت آموزش و پرورش از سازمان برنامه و بودجه پیگیر واریز پاداش پایان خدمت فرهنگیان در همه استان‌ها هستیم./

پایان پیام 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی