کد خبر : 16375

حاجی پور خبر داد:

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه جمع‌بندی این کمیسیون برای بررسی صلاحیت یوسف نوری گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش در روز شنبه ۶ آذرماه خبر داد و گفت: گزارش کمیسیون در همان روز برای بررسی در صحن تقدیم هیأت رئیسه می‌‎شود.

رضا حاجی پور  درباره روند بررسی صلاحیت یوسف نوری سومین گزینه پیشنهادی دولت سیزدهم برای تصدی وزارت آموزش و پرورش، گفت: اعضای کمیسیون در حال حاضر در حال بررسی برنامه‌ها، سوابق، مدارک و عملکرد اجرایی وزیر پیشنهادی هستند و این بررسی‌ها تا روز شنبه 6 آذر ادامه خواهد داشت.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جلسه جمع بندی کمیسیون برای رأی اعتماد به گزینه پیشنهادی در روز شنبه 6 آذرماه یک روز پیش از جلسه رأی اعتماد در صحن علنی مجلس، در کمیسیون آموزش برگزار می‌شود، افزود: نهایتاً گزارش کمیسیون در همان روز برای بررسی در جلسه صحن علنی به هیأت رئیسه تقدیم می‌شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمیسیون در حال حاضر نیز در حال بررسی صلاحیت گزینه پیشنهادی بوده و روز شنبه جلسه جمع بندی برای اعلام نظر کمیسیون به صحن برگزار می‌شود. در روز رأی اعتماد که یکشنبه 7 آذرماه است، نظر مثبت یا منفی کمیسیون در قالب گزارش کمیسیون در صحن بررسی می‌شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی