کد خبر : 16348

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در پیامی هفته بسیج را به تمام بسیجیان به ویژه بسیج جامعه پزشکی تبریک گفت.

متن پیام تبریک حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته بسیج به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته بسیج فرصت مغتنمی است برای یادآوری روزهای بزرگ و خاطره انگیز تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی که سند تأسیس نهاد جهادی و مردمی به امضای بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) رسید. 

تأسیس شجره مبارکه بسیج ریشه در باور « مردم محور » امام راحل داشت که کوشید تا از اعجاز حضور مردم برای فتح همه قلل افتخار و ایستادگی بهره گیرد. 

بسیج و روحیه بسیجی، ترکیبی از ایمان عمیق به لطف و یاری خداوند متعال، دردمندی و دغدغه داشتن، آمادگی برای حضور در میدان عمل و گذشتن از خود و خواسته‌های خود برای تحقق اهداف بلند انقلاب اسلامی و خدمت به مردم ایران اسلامی است .

بسیج جامعه پزشکی و سنگرداران عرصه سلامت نیز در کنار اقشار مختلف جامعه و مردم، طی سالیان اخیر و بویژه دوران شیوع ویروس منحوس کرونا اقدامات ارزنده ای در حوزه سلامت و استفاده از ظرفیت های بالقوه جامعه پزشکی در خدمت رسانی جهادی به آحاد مردم انجام داده و شهدای گرانقدری را در این مسیر تقدیم جامعه نموده است .

اینجانب هفته بسیج را به همه بسیجیان خصوصا بسیجیان عرصه سلامت  تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم در پرتو عنایات الهی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی در پاسداری از ارزش های اسلامی انقلابی موفق و موید باشید .

به ارواح مطهر تمام بسیجیان شهید درود و سلام می فرستم و همنشینی با اولیا الهی و ائمه طاهرین علیهم السلام را  از ذات اقدس الهی برای ایشان مسئلت می‌نمایم.

حسینعلی شهریاری- رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی