کد خبر : 15538

نمایندگان مردم در خانه ملت در توئیتر میلاد رسول رحمت و مهربانی و پیام آور وحدت و فرزند نازنینش امام جعفر صادق (ع) را تبریک گفتند.

نمایندگان مردم در خانه ملت در توئیت های جداگانه ای ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام(ص)  را تبریک گفتند:

 علی خضریان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس و سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در  توئیتی نوشت:

‌میلاد مقدس ‎پیامبررحمت، هدیه‌ای الهی است که انسان‌ها را از ظلمت جهل و شرک رهایى داد و ‎محمدمصطفی(ص) با سیره و بیانش درس محبت، انسانیت، آگاهى عدالت و آزادى آموخت؛ امروز توصیه به ‎وحدت فراگیر حول چنین شخصیتی یک ضرورت حیاتی جهت ‎نجات تاریخی و علاج واقعی مشکلات همه مسلمانان است.

 

سیدمصطفی آقامیرسلیم نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:
‌میلاد محمد مصطفی(ص)، نورانی ترین چراغ راهنمای بشریت و دلسوزترین هشداردهنده و زیباترین اسوه، و نیز نواده صادقش مبارک باد.

 

زهرا شیخی نماینده مردم اصفهان و سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پیامی توئیتری نوشت:
‌پیامبر اکرم (ص) می فرمایند: نزدیکترین شما به من در قیامت: راستگوترین، امانتدارترین، وفادارترین به عهد و پیمان، خوش اخلاقترین و نزدیکترین شما به مردم است.امالى (طوسى) ص 229
میلاد نبی اکرم (ص) و امام صادق(ع) و هفته وحدت گرامی باد.

 

 احمد نادری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:
‌وَمَا أَرْسَلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَةً لِلْعَالَمِینَ...
میلاد رسول رحمت و مهربانی و پیام آور وحدت و فرزند نازنینش امام جعفر صادق علیه السلام بر همه مسلمانان تبریک و تهنیت باد.
به امید روزی که جغرافیا و قلبها و اذهان جهان اسلام از استعمار خارج شده و با محوریت رسولش طرحی نو دراندازند.

 

زهره الهیان نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و رئیس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی نوشت:
‌حضرت محمد(ص) نور مطلق بود از جانب رب متعال که به تاریکی زمین بخشیده شد. نورانی شدن زمین را به همه مسلمین جهان و بخصوص شما تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
‎‌میلاد جامع علم و عمل و عبادت،پرچم دار شاهراه ولایت علوى حضرت امام ‎جعفرصادق علیه السلام گرامى باد.

میلادالنبی...
‎یارسول الله...

 مهرداد گودرزوندچگینی نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی و عضوکمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس در توئیتی نوشت:
‌سالروز میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، رحمت للعالمین، حضرت محمد مصطفی(ص) و میلاد مسعود امام جعفر صادق (ع) مبارک باد.

 

بهروز محبی نجم‌آبادی نماینده مردم  سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس و دبیر مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در توئیتی نوشت:
‌ولادت با سعادت پیامبر اعظم(ص)، رحمه للعالمین، برتمامی بشریّتِ تشنه یِ فضائل و کرامت های انسانی و امّت بزرگ اسلامی مبارک باد.
آن پیام آور پاکی ها چون نوری معجزه آسا در شب تاریک عصر جاهلیت متجلی گردید و جهانِ سردِ بیروحِ فرو رفته در منجلابِ جهالت و نادانی را گرمی معنادار عنایت فرمود.

 

جلیل رحیمی جهان‌آبادی نماینده مردم تربت‌جام، تایباد، باخرز و صالح آباد در مجلس و عضو فراکسیون اهل سنت مجلس در توئیتی نوشت:
‌پیامبران آمدند تاما انسانهابرای عدالت،آزادی،احترام به یکدیگر و گسترش خوبی ها تلاش کنیم،استفاده ابزاری از دین و قدرت طلبی،گسترش خرافات،تعصبات و بند برپای انسان هایی که خدا آنها را آزاد آفرید،حاصل فهم نادرست ما از رسالت پیامبران است.میلادحضرت محمدبن عبدالله(ص)آخرین رسول آسمانی مبارک./

پایان پیام

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی