کد خبر : 15526

در پیامی؛

رییس مجمع نمایندگان تهران در مجلس، در پیامی میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام را تبریک گفت.

سید رضا تقوی رییس مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی در پیامی ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

میلاد پیامبر رحمت

جلوه جمال محمدی و عظمت کمال احمدی، عاشقان وصال سرمدی را جان جانان شد. ذات ذوالجلال ، اراده ظهور جمال کرد تا «عین الکمال» را در چهره «محمود الخصال» محمد مصطفی (ص) به نمایش گذارد.

«ربیع المولود» زمان موعود، میلاد مسعود محمود گردید و حبیب حضرت محبوب، قدم به عرصه وجود گذاشت تا پایه‌های قصر قیصرها و ستون کاخ کسری ها بشکند و آتش فتنه ای را که فتنه انگیزان به پا کرده‌اند خاموش گرداند.

«یتیم عبدالله» در دامان صحرا، شخصیتش نشو و نما می کند و گرد و غبار کاروان کفر و کدورت، بر دامن کبریایی اش ننشیند. رفته رفته «محمد یتیم»، «محمد امین» می شود و «یتیم عبدالله»، «امین خلق الله» و سپس در راستای «سلوک الی الله» به مرتبت بلند «حبیب الله» دست پیدا می کند.

قبای زیبای «اِنک لعلی خُلق عظیم» بر قامت رسایش راست می آید و چت پربرکت «رَحمَتُ لِلعالَمین» بر سرش باز می گردد تا مفهوم عینی حدیث شریف «لَولاک لما خَلَقتُ الاَفلاک» تحقق نماید.

از برکت فرمان «قم فَانذِر» قیام قائمان قبله به وجود می آید و با آهنگ «اِنَّما المُومنون اخوه» زمینه «و رَبَّک فَکَبر» آماده گردید.

امروز انقلاب اسلامی ایران به رهبر شخصیت ممتاز جهان عصر ما علمدار قبیله قبله حضرت امام خامنه ای که در ستیز با «بوسفیان ها» و «بوجهل ها» شکوهمندانه به پیش می تازد تا جلوه ای از آن «مِصباحُ المنیر مُحمدی» می دانیم و درخشش وحدت بخش این مائده آسمانی از کلام پاک منادی وحدت، فرزانه فرزند پیامبر اکرم حضرت امام خمینی چشم جانها را روشن می سازد از شکوه و والایی خاصی برخوردار است.

هفته وحدت در میلاد باسعادت حضرت ختمی مرتبت، بر تشنگان وادی انسانیت به ویژه برای مجاهدان فی سبیل الله و خانواده‌های شهیدان مبارک و مبارک باد.

سید رضا تقوی

نماینده مردم شریف تهران./

پایان پیام‌

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی