کد خبر : 14975

راستینه در تشریح دستور کار امروز خبر داد:

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از بحث و بررسی طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر حوزه ورزش(اعاده شده از شورای محترم نگهبان) در نشست این کمیسیون خبر داد.

احمد راستینه هفشجانی ؛ در تشریح دستور کار امروز( یکشنبه ۱۱ مهرماه ) کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: نشست امروز کمیسیون در خصوص رسیدگی به موضوعات فرهنگی، هنری و ورزشی کشور بود که با حضور اعضای کمیسیون برگزار شد. 

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان افزود: در ادامه جلسه بررسی طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر حوزه ورزش(اعاده شده از شورای محترم نگهبان) مورد بررسی قرار گرفت، برخی از این قوانین تاریخ اجرایی شدن آن گذشته و منسوخ شده‌اند باید مطابق با نیاز ورزشی کشور به روز رسانی شوند تا بتوانیم دستگاههای مربوطه را نسبت به اجرایی نشدن آنها مجاب به پاسخگوی کنیم. 

وی ادامه داد: در ادامه نشست امروز جزییات تولید و پخش سریال‌های نمایش خانگی مورد بحث و بررسی قرار گرفت ، مباحث مبسوطی در جلسه مطرح شد و مقرر گردید نهادهای و سازمان‌های مربوطه وظایف نظارتی خود را در قبال نمایش سریال‌های خانگی اجرا کنند که متاسفانه تاکنون در این راستا کوتاهی داشتند و همچنین کمیسیون در روزهای آینده جلسه ای با نهادها و سازمان‌های مربوطه در جهت رسیدگی به این موضوع خواهد داشت. 

رئیس کمیته ورزش و تربیت بدنی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در پایان جلسه اعضای کمیسیون در خصوص برنامه‌های فرهنگی تیم‌های ورزشی کشور بحث و گفت و گو داشتند و مقرر گردید جلسه ای با حضور وزیر ورزش و جوانان و دستگاه های ذیربط در راستای ترک فعل های که در حوزه ورزش صورت گرفته برگزار شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی