کد خبر : 14946

حسین زاده:

نماینده مردم لارستان درمجلس با بیان اینکه مراکز آموزشی لارستان باید حفظ و ارتقا یابند،گفت: بسیاری از نخبگان منطقه برآمده از دبیرستان نمونه دولتی شهید فراست هستند.

حسین حسین زاده در پاسخ به پیام تشکرآمیز حسین جلال‌پور مدیر دبیرستان نمونه دولتی شهید فراست و دانش‌آموزان این مدرسه در خصوص حفظ مدرسه نمونه دولتی در لارستان و جلوگیری از انتقال دانش‌آموزان این مدرسه به مدارس دیگر عنوان کرد: از لطف و محبت شما فرهنگیان بزرگوار و فرزندان عزیز این منطقه که در آن مدرسه تحصیل می‌کنید، سپاسگزارم. حداقل وظیفه بنده نسبت به مردم لارستان و دیگر شهرستان‌های حوزه انتخابیه تلاش برای حفظ و ارتقای مراکز آموزشی است. 

 نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هر اقدامی که بخواهد این وضعیت را خدشه‌دار و خاطر مردم عزیز را مکدر کند، موجب اعتراض بنده است و تمام تلاشم را خواهم کرد تا آن اتفاق صورت نگیرد؛ همانگونه که در ماجرای مجتمع آموزش عالی لارستان با همکاری بزرگان لارستان مانع از انتقال مجتمع به مرکز استان شدیم.

مهندس حسین‌زاده خاطرنشان کرد: مدرسه نمونه دولتی لارستان که به نام شهید گرانقدر «عبدالمحمد فراست» مزین شده است، رتبه‌های برتری در استان و کشور کسب کرده و بسیاری از نخبگان منطقه برآمده از این مدرسه هستند. این مدرسه همچنان باید بدرخشد و محل امیدآفرینی و تربیت نیرو در منطقه باشد.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان وزارت آموزش و پرورش، فرهاد اسماعیلی مدیرکل آموزش و پرورش فارس و مهدی اسماعیلی رئیس اداره آموزش و پرورش لارستان خطاب به مدیر دبیرستان نمونه دولتی شهید فراست بیان داشت: در آغاز سال تحصیلی جدید از زحمات و تلاش‌های تمامی فرهنگیان به خصوص معلمان آن مدرسه نیز تقدیر و تشکر می‌کنم و آرزوی موفقیت برای فرهنگیان و دانش‌آموزان دارم.

 گفتنی است،مدیر دبیرستان نمونه دولتی شهید فراست در پیامی به مهندس حسین‌زاده عنوان کرده بود: بدون شک اگر بعد از لطف خداوند متعال تلاش‌ها و پیگیری‌های شما نبود خبری هم از ابقای مدرسه نمونه نبود! به طوری که زبان از بیان زحمات و کار بسیار بزرگتان قاصر است اما به رسم ادب و سپاس از طرف خودم، کادر دفتر، دبیران، اعضای انجمن و تمامی دانش‌آموزان و اولیایی که با پیگیری‌های به موقع و مجدانه شما امید در دلشان زنده شد، از زحمات و تلاش‌های بی دریغ شما که نشان از دید وسیع و همت والای‌تان است، صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنیم. امیدوارم دعای خیر اولیا و دانش آموزان عزیز همیشه بدرقه‌ی راهتان باشد و در راه خدمت به مردم سالم و سلامت، مانا و پایا باشید./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی