کد خبر : 14825

کریمی فیروزجایی طی پیامی:

نماینده مردم بابل در مجلس طی پیامی ضمن تسلیت ارتحال حضرت آیت الله علامه حسن زاده آملی در آستانه اربعین حسینی، تلاش‌های مجاهدانه علامه حسن زاده آملی در راه نشر معارف اسلام را ماندگار توصیف کرد.

متن پیام تسلیت  علی کریمی فیروزجائی عضو هیئت رئیسه مجلس و نماینده مردم بابل در  مجلس به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون 

عروج ملکوتی و غمبار فقیه پارسا و اسوه تقوی حضرت آیت الله علامه حسن زاده آملی در آستانه اربعین حسینی موجب تالم وتاثر فراوان گردید.

بی گمان تلاشهای مجاهدانه و خستگی ناپذیر آن عالم روشن ضمیر در راه نشر معارف و احکام نورانی اسلام و تربیت انبوه شاگردان طالب علم و معرفت در اذهان جاودان و ماندگار است.

آن مرحوم با حمایت کامل از انقلاب اسلامی و اندیشه های تابناک امام راحل عظیم الشان (ره) و نیز پشتیبانی فراموش نشدنی و مستمر از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای منظومه فکری پایداری را در مسیر اهداف نورانی انقلاب اسلامی بنیان نهاد که برای نسل حاضر وآیندگان درس آموز است.

اینجانب ضمن تسلیت فقدان اندوهبار این عالم عامل به رهبر معظم انقلاب اسلامی ،حوزه های علمیه ، بیت مکرم و بستگان و ارادتمندان ایشان و نیز مردم غیور خطه مازندران بویژه مردم دلاور و سلحشور هزار سنگر آمل ، علو درجات آن فقید سعید و صبر و شکیبایی بازماندگان را مسئلت دارم./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
  • عباس زاده با اشاره به…

    سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در استفتائات، استفاده و حمل و نقل…

اقتصادی
اجتماعی