کد خبر : 14739

امیرآبادی‌فراهانی ضمن پاسداشت هفته دفاع مقدس مطرح کرد؛

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران حاصل خون شهیدان و مجاهدت ایثارگران و مقاومت ملت بزرگ ایران است، گفت: ما مسئولان به این خون ها و ملت مدیون هستیم و باید مراقب باشیم.

 

 

احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس ،با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌های جوانان انقلابی و برومند ملت ایران است که با خون خود انقلاب اسلامی را بیمه کردند، گفت: امنیت و آرامش امروز در کشور علی‌الرغم تمام توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان این ملت، به برکت مجاهدت‌های رزمندگان و صبر خانواده معظم شهدا وجود دارد.

نماینده مردم قم در مجلس تصریح کرد: هفته دفاع مقدس یادآور سال‌هایی است که با مقاومت مردم و قدرت ایمان، شکست سلطه‌گری قدرت‌های پوشالی جهان به ویژه آمریکای جنایتکار به عنوان درس عبرتی در تاریخ معاصر و برگ زرینی در تاریخ ایران ثبت شد.

وی تاکید کرد: رزمندگان کشورمان در هشت سال دفاع مقدس با گذر از زندگی و جان خود، ایثار بزرگی کردند و باید همواره آنها را الگوی خود قرار دهیم. سربازان وطن جوانان و جوانمردان رشید و پاک سرشتی بودند که با درک والای خود نسبت به موقعیت حساس کشور، وظیفه بزرگ جهاد را مشتاقانه پذیرفتند.

امیرآبادی‌فراهانی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران حاصل خون شهیدان و مجاهدت ایثارگران و مقاومت ملت بزرگ ایران است، ما مسئولان به این خون ها و به این ملت مدیون هستیم و باید مراقب باشیم.

نماینده مردم قم در مجلس در ادامه با اشاره به تشکیل فراکسیون ایثارگران مجلس با هدف حمایت و دفاع از حق و حقوق جامعه ایثارگری کشور گفت: ما در مجلس به دنبال این هستیم که قوانین حمایتی در حوزه ایثارگران مصوب و اجرایی شود.

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس تاکید کرد: بخش عمده‌ای از قوانین مربوط به حوزه ایثارگران به دلیل مشکلات تامین منابع مالی و بودجه  توسط دولت اجرایی نشده و تنها در رسانه‌ها با انجام تبلیغات به غلط به جامعه القا شده که بسیاری از امکانات در اختیار ایثارگران و خانواده شهدا قرار گرفته است، در صورتی که چنین موضوعی صحت ندارد.

وی اظهار کرد: ما در مجلس تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت، تا با همراهی و کمک دولت سیزدهم تمام قوانین حوزه ایثارگران به صورت کامل اجرایی شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
  • عباس زاده با اشاره به…

    سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در استفتائات، استفاده و حمل و نقل…

اقتصادی
اجتماعی