کد خبر : 14530

ستاری در مراسم افتتاح مرکز نوآوری و خانه خلاق قوه مقننه:

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در مراسم افتتاح مرکز نوآوری و خانه خلاق قوه مقننه با بیان اینکه بخشی از این مرکز بر نوآوری در حوزه علوم انسانی تکیه دارد، اظهار کرد: این نگاه جدید در نوآوری باید در کل کشور وجود داشته باشد و در دیگر سازمان‌ها و مراکز توسعه یابد.

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور ظهر امروز(چهارشنبه ۲۴ شهریورماه) در مراسم افتتاح مرکز نوآوری و خانه خلاق قوه مقننه که با حضور رئیس و جمعی از نمایندگان مجلس و رئیس مرکز پژوهش‌‎ها برگزار شد، گفت: نوآوری پدیده‌ای است که کشور بیش از هر زمان به آن نیاز دارد.

وی با بیان اینکه نفوذ نوآوری در دولت‌ها بحث جدی به‌شمار می‌رود و دولت‌ها به صورت ساختاری با نوآوری مقابله می‌کنند، افزود: بخش خصوصی که برای آینده سرمایه گذاری می کند، باید مورد توجه قرار گیرد.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری یادآور شد: مرکز تحقیقات وزارت جهاد کشاورزی حدود ۱۸ هزار نفر کارمند دارد و چند صد هکتار زمین، اما چرا شرایط کشاورزی و اقتصاد کشاورزی با مشکل مواجه است؟

ستاری با بیان اینکه بخشی از این مرکز بر نوآوری در حوزه علوم انسانی تکیه دارد، اظهار کرد: این نگاه جدید در نوآوری باید در کل کشور وجود داشته باشد و به دیگر سازمان‌ها و مراکز توسعه یابد.

این مقام مسئول تأکید کرد: بر خلاف اینکه عنوان می‌شود ما در حوزه آموزش چندان خرج نمی‌کنم، اما ما باید به سمت بروز شدن در این حوزه و فناورانه کردن آموزش‌ها حرکت کنیم./

پایان پیام

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی