کد خبر : 14005

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی خواست که نسبت به پرداخت حقوق و مطالبات اساتید دانشگاه توجه لازم را داشته باشند تا این قشر فرهیخته بیش از این تحت فشارهای اقتصادی قرار نگیرند.


 

درباره مشکلات اساتید حق التدریسی دانشگاه های آزاد گفت: توجه به مطالبات اساتید موضوع بسیار مهمی است که کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به عنوان یک دغدغه به آن نگاه می کند و تلاش داشته در این مسیر اقدامات لازم را انجام دهد، البته در این شرایط و با ورود ویروس کرونای منحوس اقشار مختلفی آسیب دیدند که یک طیف از این اقشار، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

نماینده مردم پاکدشت افزود: بر همین اساس معتقدم ضرورت دارد که مسئولان این حوزه سریعا تدابیری اتخاذ کنند که این عزیزان یعنی اساتید دانشگاه ها، کمتر به لحاظ اقتصادی آسیب ببینند و پرداخت مطالبات آن ها مورد توجه قرار بگیرد.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان با بیان اینکه این کمیسیون نسبت به حقوق و مطالبات اساتید دانشگاه ها دغدغه مند است، اضافه کرد: برای دانشجویان در پرداخت شهریه نیز باید اقداماتی انجام شود که هم اساتید محترم دانشگاه ها با مشکلات معیشتی روبرو نباشند و حقوق و مطالبات متناسب خود را دریافت کنند و هم دانشجویان شهریه کلاس ها را متناسب با برگزار شدن یا نشدن کلاس ها پرداخت کنند.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی