کد خبر : 13867

رئیس فراکسیون ورزش مجلس:

رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برنامه‌ها و سوابق وزیر پیشنهادی ورزش را تحول گرا و تحول خواه نمی‌دانم، گفت: سجادی را فاقد صلاحیت برای تصدی وزارت ورزش می‌دانم.

محمدمهدی فروردین   با اشاره به برگزاری نشست اعضای فراکسیون ورزش با حمید سجادی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان مجلس، تصریح کرد: بعد از این نشست و جلساتی که در کمیسیون فرهنگی و سایر نشست‌های تخصصی با گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان داشتیم، برنامه‌های وی را فاقد رویه تحولی می‌دانم.

نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در برنامه وزیر پیشنهادی ورزش برنامه عملیاتی خوبی برای توسعه ورزش همگانی دیده نمی‎‌شود، افزود: افزون بر این در حوزه ورزش قهرمانی نیز نیاز به برنامه قوی‌تر بود و اهالی ورزش نسبت به اینکه این برنامه جامعیت لازم را ندارد، اظهار نگرانی می‌کنند.

وی تأکید کرد: مردم منتظر اتفاقی جدید در ورزش هستند ولی با تمام احترامی که برای آقای سجادی  قائل هستیم، وی30 سال است که در سطح اول مدیریت ورزشی قرار داشتند ولی حتی پاسخگوی کارنامه حوزه تخصصی خود یعنی رشته دو و میدانی هم نیستند و ما امروز در المپیک‌ شاهد عملکرد نه چندان مطلوب کاروان کشورمان هستیم .

فروردین ضعف برنامه در حوزه بانوان و اقتصاد ورزش را از دیگر نقاط منفی این برنامه برشمرد و گفت: امروز باید وزیری وارد عرصه ورزش شود که با دلالی‌، فساد و شرط بندی‌هایی که گفته می‌‎شود در گوشه و کنار وجود دارد به جد مبارزه کند و مردم از ما انتظار دارند، وزیری روی کار بیاید که اطراف او خالی از افراد شبهه دار باشد.

رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: چنانچه عضوی از اعضای فراکسیون ورزش نظر مثبت نسبت به وزارت آقای سجادی دارد، نظر شخصی است، به عنوان رئیس فراکسیون ورزش مجلس، سجادی را فاقد صلاحیت برای تصدی وزارت ورزش می‌دانم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی