کد خبر : 13636

جزئیات نشست کمیسیون آموزش با وزیر پیشنهادی ورزش:

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به حضور وزیر ورزش و جوانان در این کمیسیون از وعده تکمیل ۴۰ هزار پروژه ورزشی از جانب وزیر پیشنهادی ورزش خبر داد.

رضا حاجی پور  در تشریح نشست صبح امروز(سه‌شنبه ۲۶ مرداد)  این کمیسیون با حمید سجادی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، عنوان کرد: در این نشست اعضای کمیسیون آموزش بر توجه و حمایت از ورزشکارانی که در مقابل رژیم صهیونیستی حاضر نشدند، تاکید کردند و خواستار بکارگیری آنان در وزارت ورزش و جوانان شدند.

نماینده مردم آمل در مجلس یازدهم ادامه داد: همچنین درخصوص جذب مدال آوران المپیکی نیز بحث شد و به موضوع توجه ویژه به مسائل جوانان به در تامین مسکن و ایجاد شغل برای آنها تاکید شد. این مهم باید براساس تفاهم نامه ای که با وزارت کار و بانک مرکزی منعقد شده، پیگیری شود.

وی بر استقرار نظام عدالت، شفافیت و تحول گرایی در حوزه ورزش و جوانان تاکید و عنوان کرد: این مهم یکی دیگر از مسائلی بود که در نشست امروز اعضای کمیسیون به آن تاکید داشتند.

حاجی پور تصریح کر: وزیر پیشنهادی ورزش همچنین در نشست امروز کمیسیون، تکمیل 40 هزار پروژه ورزشی نیمه تمام را وعده داد.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یازدهم تصریح کرد: یکی دیگر از موضوعاتی که در نشست امروز به آن تاکید شد برقراری توازن اجرای عدالت ورزشی در توزیع امکانات در سراسر کشور بر مبنای آمایش سرزمین بود.

رد دو تابعیتی بودن سجادی در کمیسیون آموزش

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در این نشست درخصوص دوتابعیتی بودن وزیر پیشنهادی ورزش نیز مباحثی مطرح شد که سجادی قویاً این مسئله را تکذیب و عنوان کرد که طی 8 سال گذشته حتی یک سفر خارجی هم نداشته است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی