کد خبر : 13418

نمایندگان مردم در خانه ملت در توئیتر انتصاب "محمد مخبر دزفولی" به سمت معاون اول رئیس جمهوری را تبریک گفتند.

نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر انتصاب "محمد مخبر" به سمت معاون اول رئیس جمهوری را تبریک گفتند:

 

سید نظام‌الدین موسوی نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی،در توئیتی نوشت:

سالیان متمادی است دکتر محمد مخبر دزفولی را به مدیریت جهادی و تحول خواهانه، صداقت و ولایتمداری میشناسم. بی هیچ غلو و اغراقی حضور دکتر مخبر در جایگاه معاون اول آیت الله رئیسی، هم لنگر اطمینان و آرامش برای افکار عمومی و نخبگان و هم موتور محرکه دولت در مسیر پیشرفت و خدمت خواهد بود.

 

 سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان و عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

انتخاب ⁧ دکتر مخبر⁩ فرزند خوزستان قهرمان،بعنوان معاون اول رئیس جمهور اقدامی خجسته است.

مخبر⁩ برخلاف سلف، بیش از آنکه چهره ای سیاسی باشد؛ مدیری محرومیت زدا،عملیاتی و ⁧کارآفرین⁩ است.اداره دولت در این شرایط نیازبه مدیرانی مجرب دارد که رئیس جمهور گام اول را درست و محکم برداشت.

 

مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز، باوی،حمیدیه و کارون در مجلس و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

برای ایرانی قوی باید دولتی قوی تشکیل داد و شرط دولت قوی بهره مندی از توانایی نخبگان کارآزموده است. آقای  مخبر فردی پر تلاش است که سال ها برای خودکفایی و در راه خدمت به ایران جهاد علمی کرده اند.

تبریک به  ایران و تبریک به  فرزند خوزستان، به امید ایران قوی

 

سیدمحسن دهنوی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی نوشت:  

انتصاب دکتر محمدمخبر به عنوان معاون اول رییس جمهور، نشان از عزم جدی دولت سیزدهم برای حل مشکلات اقتصادی کشور دارد. با درایت این مدیر توانمند و قاطع، امیدمان به اصلاح ساختارهای معیوب دستگاه‌های اجرایی افزایش یافت. با ادامه‌ی همین رویکرد در سایر انتصابات، صنعت دوباره جان می‌گیرد.

 

سیداحمد آوائی نماینده مردم دزفول درمجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی نوشت:

انتصاب فرزند شایسته دزفول به عنوان معاون اول دولت جدید نشان از عزم راسخ رئیس‌جمهور محترم جهت ایجاد تحول و کارآمدی دارد.

جناب آقای  دکتر مخبر دزفولی بهترین انتخاب در این راستاست.

برای این همراه همیشگی آرزوی توفیق در جایگاه مهم جدید دارم.

 

محمد کعب عمیر نماینده مردم شوش و  عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

با توجه به شرایط حساس کشورولزوم برون رفت ازبرخی معضلات پیچیده اقتصادی و اجتماعی،نیازبه استفاده ازظرفیت مدیریتی دلسوزان ونخبگان کشور در دولت  ایران قوی توسط رییس‌جمهورمحترم است.انتخاب فرزند  خوزستان آقای مخبردزفولی درجایگاه معاون اول نوید بخش فصل تازه ای در آینده ایران عزیز است.

 

 احمد نادری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

دکتر محمد‌ مخبر یکی از مدیران‌ موفق سال‌های اخیر کشور است که منشا خدمات زیادی در‌حوزه های مختلف بوده است. انتصاب ایشان به عنوان معاون اول، اتفاق مبارکی است که می تواند منشا اثرات مثبتی‌ در قوه مجریه ‌و‌ کشور‌ باشد. برای ایشان و همه همکارانشان آرزوی توفیق دارم.

 

 احسان ارکانی نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس و عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی درتوئیتی نوشت:

دکتر مخبر را از زمانی که مدیرکل ستاد اجرایی خراسان رضوی بودم به عنوان یک مدیر راهبردی، جامع، اخلاق‌مدار، جوان‌گرا و دارای قدرت سازماندهی بالا می شناسم. حضور ایشان در جایگاه  معاون اول رئیس جمهور، انتخابی بسیار شایسته و امیدوارکننده است. برای دکتر مخبر آرزوی توفیق روزافزون دارم.

 

 علیرضا شهبازی نماینده مردم نهاوند در مجلس یازدهم و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در توئیتی نوشت:

جناب آقای دکتر مخبر، انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان معاون اول رئیس جمهور تبریک عرض می‌نمایم. با شناخت قریب به ۳۵ سال از جنابعالی و موفقیت شما در مسئولیت‌های پیشین، یقین دارم در این مسئولیت منشأ اثر و باعث تحول، توسعه، پیشرفت و بهبود وضعیت اقتصادی کشور خواهید شد.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی