کد خبر : 13355

اسماعیلی به مناسبت روز خبرنگار:

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: بدون حضور خبرنگاران به عنوان گوش شنوا و چشم بینای جامعه، فضای خاکستری در جوامع حاکم خواهد شد و شفافیت در درجات پایینی قرار خواهد گرفت.

ولی اسماعیلی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی، روز خبرنگار را به فعالان فکر و اندیشه تبریک گفت.

متن پیام دکتر اسماعیلی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
خبرنگاران و اصحاب رسانه، طلایه داران عرصه اطلاع رسانی و آگاهی دهی به افکار عمومی هستند که بی تردید بدون حضور خبرنگاران به عنوان گوش شنوا و چشم بینای جامعه، فضای خاکستری در جوامع حاکم خواهد شد و شفافیت در درجات پایینی قرار خواهد گرفت.

خبرنگاران با قلم های خود به عنوان سلاح تیز و برنده اطلاع رسانی، همواره در رویدادهای مهم و حیاتی کشور، نقش اثرگذاری را ایفا کرده اند و بدون وجود آنها، بسیاری از موفقیت ها و دستاوردهای حاصله، انعکاس واقعی پیدا نمی کرد.

بی شک در شرایط خطیر کنونی کشور، نقش خبرنگاران و اصحاب رسانه در ارائه راهکارهای عملی در دستیابی به اهداف توسعه ای، بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است و امیدواریم که کشور با همکاری همه کسانی که قلم در دست دارند و دلسوز این آب و خاک هستند، راه خود را به سمت قله های موفقیت با سرعت و سلامت طی کند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگاران شهید، خصوصاً شهید محمود صارمی و ادای احترام به ارواح مطهر آنان، فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار را به تلاش‌ گران صادق عرصه خبر در سرتاسر میهن عزیزمان تبریک می‌گویم و امیدوارم این عزیزان با اتکاء به خداوند سبحان و بهره‌گیری بیشین از سیره تابناک مولای متقیان، امیر علم و بیان، حضرت علی (ع) در ایفای درست مسئولیت خویش و خدمتگزاری شایسته به این سرزمین الهی، کوشا و موفق باشند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی