کد خبر : 12710

مقتدایی از مطرح شدن سئوال خود در صحن علنی از وزیر ارتباطات خبر داد؛

نماینده مردم اصفهان در مجلس از مطرح شدن سئوالش از وزیر ارتباطات در روز دوشنبه در صحن علنی مجلس درباره علت «محاسبه اینترنت نرخ بین المللی به جای نرخ داخلی» خبر داد.

عباس مقتدایی با اشاره به پیگیری های صورت گرفته درباره بازگشت حق تضییع شده از مردم از طریق تلگرام، عنوان کرد: طبق اعلام هیات رییسه مجلس، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز دوشنبه هفته آینده جهت پاسخگویی به سوال اینجانب و جمعی از همکاران در صحن علنی مجلس حاضر می شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: آقای وزیر تمام مکاتبات و تذکرات اینجانب و مرکز پژوهش‌های مجلس را در خصوص تلگرام بی پاسخ گذاشته بود و بنای پاسخگویی نداشت. برداشت من این بود که آقای آذری جهرمی، حتی در جلسه بررسی سوال در کمیسیون نیز بنای پاسخگویی و شفافیت نداشت.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه حق الناس برای همه ما دارای اهمیت است، اضافه کرد: سوال اصلی ما از آقای وزیر در خصوص مباحث مالی تلگرام است که  علت اضافه برداشت از کاربران تلگرام و محاسبه نرخ بین الملل به جای نرخ داخلی با وجود استقرار شبکه توزیع محتوا (CDN) در کشور چه بود. مباحث مالی تلگرام ابعاد مختلفی دارد که روز دوشنبه آقای وزیر در این خصوص باید شفاف سازی کنند./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی