کد خبر : 12331

حدادی در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز:

نماینده مردم ساوجلاغ در مجلس با بیان اینکه استان البرز از ظرفیت بالایی در عرصه ورزش برخوردار است،گفت: تکمیل پروژهای نیمه تمام باید با جدیت بیشتر پیگیری و تکمیل شوند.

علی حدادی  در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، گفت: دراین دیدار که با حضور مدیران شهرستانهای ساوجبلاغ و نظرآباد همراه بود، مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز پیرامون پروژه های اجرای عمرانی و همچنین مسائل و مشکلات در حوزه ورزش و جوانان با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت‌وگو کرد.

نماینده  مردم  ساوجبلاغ و نظرآباد و طالقان در  مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جانعلی در این دیدار گزارشی از پروژه های انجام شده در سطح استان و همچنین موانع و مشکلات پیش روی ارائه نمود و خواستار حمایت های لازم برای تسهیل در روند تکمیل پروژه های نیمه تمام شد.

حدادی ضمن اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری به همگانی شدن ورزش در جامعه گفت: همان طور که رهبر انقلاب فرمودند، سلامت تن بعد از ایمان مهم ترین موهبت و نعمت الهى است و این را باید حفظ کرد بنابر این ما باید به نقش ورزش در رشد و اعتلای جامعه توجه بیشتری داشته باشیم.

نماینده مردم در مجلس گفت: استان البرز از ظرفیت بالایی در عرصه ورزش برخوردار است و خواستار برنامه ریزی و پیگیری هر چه بیشتر مدیرکل ورزش و جوانان در حوزه‌های مختلف ورزشی به ویژه توجه بیشتر به هیئت‌های ورزش همگانی، ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در این استان شد.

وی در ادامه ضمن تاکید به لزوم جایگاه ورزش در سلامت جسمی و روحی خانواده ها و خصوصا جوانان بیان کرد: تکمیل پروژهای نیمه تمام باید با جدیت بیشتر پیگیری و تکمیل شوند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی