کد خبر : 12211

حاجی پور در تشریح دستور کار کمیسیون آموزش مجلس:

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این کمیسیون در چند نوبت از صبح امروز وارد دستور کار بررسی لایحه رتبه بندی معلمان شده است، گفت: در نشست امروز رتبه‌های ۵ گانه معلمان در لایحه رتبه بندی فرهنگیان تعیین شد. جلسات کمیسیون تا چهارشنبه شب ادامه دارد.

رضا حاجی پور  در تشریح نشست امروز(سه‌شنبه ۸ تیر) کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با بیان اینکه در جلسه امروز ادامه رسیدگی به لایحه رتبه بندی معلمان در دستور کار کمیسیون قرار داشت، گفت: کمیسیون با ماموریت رئیس مجلس، از صبح امروز نشست تخصصی برای رسیدگی به لایحه رتبه بندی معلمان را شروع کرد و این جلسات همچنان ادامه دارد.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جلسات امروز صبح تا عصر موادی دیگر از لایحه رتبه بندی به تصویب کمیسیون رسید و در جلسه صبح نیز مصوب شد که معلمان در 5 عنوان آموزشیار معلم، مربی معلم، استادیار معلم، دانشیار معلم و استاد معلم دارای رتبه شوند.

وی افزود: در نشست عصر امروز نیز اعضای کمیسیون با نمایندگان دستگاه‌های مرتبط و مرکز پژوهش‌ها، سایر مواد رتبه‌بندی را مورد بررسی قرار خواهند داد. لازم به ذکر است که جلسات کمیسیون تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی