کد خبر : 11917

رئیس فراکسیون ورزش مجلس در دیدار با رئیس انجمن مینی فوتبال ایران:

رئیس فراکسیون ورزش مجلس در دیدار با رئیس انجمن مینی فوتبال ایران از پیگیری موضوع اعزام تیم‌های آقایان و بانوان‌ مینی فوتبال ایران به مسابقات جهانی خبر داد.

محمد مهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی با کریم مقدم سرپرست انجمن مینی فوتبال فدراسیون ورزش های همگانی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار ضمن تشریح برنامه‌های انجمن مینی فوتبال ایران، مشکل اعزام تیم بانوان ایران به مسابقات جام جهانی تشریح شد و عنوان شد که حضور تیم ملی بانوان ایران با پوشش اسلامی در جام جهانی دستاورد بزرگی برای ورزش کشور خواهد بود، و پیش از این بانوان ایرانی در هیچ رشته فوتبالی (فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی) موفق به حضور در عرصه رقابتهای جهانی نشده بودند.

همچنین در این نشست از جانب رئیس انجمن عنوان شد که از میان ۱۴۴ کشور عضو فدراسیون جهانی مینی فوتبال تنها ۱۶ کشور در جام جهانی حاضر خواهند بود که خوشبختانه بدلیل عملکرد موفق انجمن مینی فوتبال ایران در طول ۷ ماه گذشته، فدراسیون جهانی مینی فوتبال هر دو تیم ملی بانوان و آقایان کشورمان را برای حضور در این رویداد بسیار مهم انتخاب کرده است ولی چون فدراسیون ورزشهای همگانی بودجه لازم برای اعزام تیم های ملی مینی فوتبال به مسابقات جهانی را در اختیار ندارد در آستانه حذف از این مسابقات قرار داریم، و تنها در صورت مساعدت حامیان مالی این فرصت را داریم تا در جام جهانی حاضر باشیم.

در نهایت فروردین رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس مجلس، قول پیگیری و حل این موضوع از طریق فدراسیون ورزش‌های همگانی و فدراسیون فوتبال را داد تا اعزام تیم بانوان و آقایان در این رشته ورزشی لغو نشود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی