کد خبر : 11686

نماینده مردم فلاورجان در مجلس در دیدار با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان، خواستار تسریع در روند تکمیل پروژه شبکه فاضلاب روستایی فلاورجان شد.

 

 سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان و عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی با هاشم امینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان دیدار گفتگو کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در ابتدا اعتراض خود و مردم نجیب مناطق مختلف شهرستان فلاورجان و شهر اصفهان نسبت به قطع مکرر و کمبود شدید فشار و همچنین کیفیت پایین آب شرب در مناطق مختلف را اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان ضمن ارائه گزارشی از منابع آبی استان اصفهان، علل این کمبود فشار و قطع را بیان و قول داد تا تلاش ویژه‌ای جهت بهبود شرایط بکار گیرد.

در ادامه موضوع پروژه‌های فاضلاب روستاها و شهرهای شهرستان مطرح شد و مدیرعامل آبفا گزارشی از وضعیت پروژه‌های در دست اقدام در شهرستان فلاورجان که مهم‌ترین این پروژه‌ها شبکه فاضلاب روستایی شهرستان فلاورجان است ارائه کرد.

در ادامه‌ی نشست نماینده فلاورجان در مجلس خواستار تسریع در روند تکمیل پروژه شبکه فاضلاب روستایی به دلیل معضلات پیش آمده برای مردم عزیز در عبور و مرور و ایجاد گرد و غبار شد.

بر طبق اظهارات مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان، هم‌اکنون پیمانکاران فاضلاب در روستاهای زفره، جیلاب، محمدیه، طاد، سهروفیروزان، بوستان، بجگرد و شمس‌الدین مشغول بکار هستند و عملیات مابقی روستاها نیز در آینده نزدیک آغاز خواهد شد.

شایان ذکر است پروژه جمع آوری فاضلاب روستاهای شهرستان فلاورجان به عنوان بزرگ‌ترین پروژه فاضلاب روستایی کشور با اعتباری بالغ بر ۴۰۰۰ میلیارد ریال در سال ۹۸ آغاز و تاکنون عملیات اجرایی در روستاهای کاویان، مهرنجان ، مهرنجان اتراک، فیلورجان، چمرود و اردال به اتمام رسیده است./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی