کد خبر : 11674

شاکری تاکید کرد:

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: از جامعه دانشگاهی درخواست داریم نظرات و پیشنهادات خود را برای بودجه سال ۱۴۰۱ به مجلس اعلام کنند تا بودجه ریزی این مراکز عملیاتی تدوین شود.

 
 اقبال شاکری در دومین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تامین گفت: مجلس شورای اسلامی به موضوع شرکت‌های دانش‌بنیان ورود کرده و این رویه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: لایحه حمایت از تولیدات شرکت‌های دانش بنیان در مجلس تصویب شده است که برای این امر ردیف های بودجه‌ای بسیار خوبی دیده شده است. همچنین براساس این لایحه حمایت‌های بسیار خوبی از شرکت های دانش بنیان انجام خواهد شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی در ردیف‌ها و تبصره‌های بودجه‌ای اصلاحات را به سمت دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و شرکت‌های دانش بنیان سوق داده تا از این طریق بتوانیم از این بخش ها حمایت کنیم.

شاکری خاطرنشان کرد: از جامعه دانشگاهی درخواست داریم نظرات و پیشنهادات خود را برای بودجه سال ۱۴۰۱ به مجلس اعلام کنند تا این موضوعات محور کار فعالیت‌های بودجه ای مجلس قرار گیرد.

وی درخصوص جایزه لجستیک و زنجیره تامین نیز گفت: این جایزه مدل جدیدی را در کشور گسترش می‌دهد و باتوجه به اینکه شرکت‌ها با حضور در این جایزه می‌توانند ارزیابی شوند بنابراین زمینه فرق نقاط ضعف شرکت ها فراهم می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برگزاری جایره لجستیک و زنجیره تامین کار بسیار ارزنده و مهمی است و شرکت‌ها با حضور در این جایزه خود را در معرض ارزیابی علمی قرار خواهند داد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی