کد خبر : 11233

سخنگوی کمیسیون آموزش:

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از رأی مثبت اعضای این کمیسیون به تقاضای اعمال ماده ۲۳۴ آیین‌نامه داخلی مجلس برای رسیدگی به تخلفات سازمان سمت خبر داد.

احمدحسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری  ، در تشریح نشست امروز (یکشنبه، 9 خرداد ماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس عنوان کرد: در ابتدای نشست امروز درباره موضوع انتخاب اعضای هیأت رئیسه کمیسیون برای اجلاسیه دوم بحث و بررسی صورت گرفت و انتخاب هیأت رئیسه کمیسیون به  جلسات آینده موکول شد که تصمیم در خصوص روز رای گیری در جلسه هیأت رئیسه کمیسیون اتخاذ خواهد شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: رسیدگی به تقاضای ماده (234) آیین‌نامه داخلی مجلس در خصوص عملکرد سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم اسلامی و انسانی دانشگاه‌ها (سازمان سمت) با حضور مسئولان این سازمان دستور بعدی کمیسیون بود که اعضای کمیسیون در 3 جلسه این موضوع را مورد بررسی قرار دادند و نهایتا امروز در خصوص اعمال تقاضای ماده (234) رأی‌گیری شد.

وی ادامه داد: اکثریت اعضای کمیسیون پس از استماع گزارش تخلفات در حوزه‌ نشر، پژوهش، اداری و استخدامی و عمرانی و دفاعیات رئیس سازمان سمت رأی مثبت به اعمال ماده (234) آیین‌نامه داخلی در خصوص این موضوع دادند.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری ادامه داد: این گزارش در نوبت رسیدگی در صحن علنی مجلس قرار خواهد گرفت و در صورت رأی مثبت نمایندگان مجلس در صحن به قوه قضائیه ارجاع خواهد شد./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی