کد خبر : 11001

رئیس فراکسیون ورزش تاکید کرد:

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: واکسیناسیون کاروان اعزامی کشورمان به المپیک و مسابقات بین المللی یکی از موضوعاتی است که باید با همکاری مسئولان وزارت بهداشت و پیگیری فدراسیون پزشکی ورزشی در اولویت قرار گرفته و تسریع شود.


رئیس فراکسیون ورزش تاکید کرد:محمدمهدی فروردین  درخصوص جلسه امروز اعضای فراکسیون گفت: در جلسه امروز بحث آخرین وضعیت کسب سهمیه های المپیک و پارالمپیک در رشته های مختلف و همچنین مسائل جاری ورزش مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

وی با اشاره به ارسال نامه ای به وزارتخانه های بهداشت و ورزش و کمیته ملی المپیک برای تسریع در واکسیناسیون ورزشکاران افزود: مطالبه اصلی اعضا این فراکسیون، سرعت بخشیدن به روند واکسیناسیون ورزشکاران اعزامی به مسابقات برون مرزی به ویژه المپیک و پارالمپیک بود. همچنین با توجه به اینکه روند واکسیناسیون عمومی با اولویت بیماران خاص و سنین بالا آغاز شده است، لازم است ورزشکاران و افتخارآفرینان که امروز در زمره پیشکسوتان قرار گرفته اند و با توجه به آسیب های ورزشی که به همراه دارند، در اولویت قرار گیرند.

همچنین اعضای کمیته های مختلف فراکسیون گزارشی از وضعیت رشته های ورزشی ارائه کردند.نماینده فیروزآباد و فراشبند و قیرو کارزین در مجلس شورای اسلامی افزود: فدراسیون پزشکی ورزشی و وزارت ورزش و جوانان باید رایزنی های لازم را در این زمینه با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام دهند تا این اقدامات براساس پروتکل های بهداشتی شکل مطلوب و کاملی به خود بگیرد و ورزشکاران و پیشکسوتان و همچنین اعضا و همراهان کاروان المپیک و پارالمپیک بدون هیچ مشکلی این مسابقات را پشت سر بگذارند./

 
ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی