کد خبر : 10863

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران ؛ نمایشگاه مجازی هنرهای تجسمی با نام " رنگ و زندگی " با حضور هنرمندان سبک های گوناگون نقاشی در نگارخانه گل نرگس تهران گشوده شد.

 

این نمایشگاه با آثاری از سعیده آرین، بنفشه احمد زاده ، پروین حسین زاده تبریزی، حمید جعفری شکیب ، نگار جهانگیری مرفه، خدیجه رجی ، فرهنگ عاطفی ، بهداد نجفی و حسن نورزنیا در سبکها و تکنیک های گوناگون نقاشی به اجرا درآمده است .

بهداد نجفی اسدالهی هدف از برپایی نمایشگاه را تقویت ارتباط بیشتر میان هنر و جامعه دانست و هنر را یکی از عوامل موثر در گره گشایی گوشه نشینی های ناشی از همه گیری بیماری کوید 19  عنوان کرد.

همچنین مریم وحیدنیا ، مسول ارتباطات هنری نمایشگاه با این باور که در هر رنجی ، گشایشی هم نهفته ، کرونا را فرصتی مغتنم برای پرداختن به هنر و کشف استعدادهای هنری دانست و برگزاری نمایشگاهها و نمایش آثار هنری در شرایط اکنون را حرکتی رو به پیش برای هنرمندان و هنردوستان خواند.وی گفت که هنرمندان ارجمند و هنردوستان گرامی می توانند طریق تارنمای مربوطه اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی شهر تهران به تماشای غیرحضوری آثار هنرمندان پرداخته در صورت برطرف شدن محدودیتها نمایشگاه در نگارخانه گل نرگس، به نشانی خیابان استاد مطهری- شماره 130-اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران در معرض دید هنردوستان قرار خواهد گرفت .

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی