کد خبر : 10504

رضایی با اشاره به کلنگ زنی و احداث ۲ پروژه ورزشی در هرسین عنوان کرد:

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کلنگ زنی ۲ پروژه ورزشی در حوزه انتخابیه خود، گفت: توجه و توسعه ورزش مناطق محروم در دستور کار مجلس یازدهم قرار دارد.

علی رضایی،با اشاره به کلنگ زنی و احداث ۲ پروژه ورزشی با اعتبار اولیه ۱۰ میلیارد ریال در هرسین، عنوان کرد: یکی از موضوعاتی که مجلس یازدهم و فراکسیون ورزش و جوانان همواره بر آن تأکید داشته افزایش سرانه ورزشی به ویژه در مناطق محروم است.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کلنگ احداث ۲ پروژه ورزشی در محله کم برخوردار طالقانی(کاو) شهر هرسین با حضور هفته گذشته با حضور مسئولان و محلی زده شد و امیدواریم منجر به رشد و ارتقای شاخص نشاط اجتماعی در این منطقه شود.

وی اضافه کرد: این پروژه‌ها شامل سالن سقف بلند ورزشی و زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی است و با همین امکانات هرچند محدود می‌توانیم شاهد رشد و شناسایی استعدادها در منطقه باشیم.

سخنگوی فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی یادآور شد: به منظور اجرای پروژه‌های مذکور ۵۰ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است که این موضوع را از سازمان برنامه و بودجه و وزارت ورزش و جوانان پیگیری خواهیم کرد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی