کد خبر : 10328

نماینده مردم ساوجبلاغ و طالقان در مجلس شورای اسلامی در پیامی روز معلم را تبریک گفت.

علی حدادی نماینده مردم شهرستانهای ساوجبلاغ ،نظرآباد ،طالقان و چهار باغ در مجلس شورای اسلامی  در پیامی روز معلم را تبریک گفت. 

متن پیام به شرح زیر است:


تقدیر از معلم، تقدیر از جایگاه بلند دانش و اندیشه ای ست که خردورزی و زندگی اخلاق‌مدارانه را به بار می آورد. معلم بسان یک رسول، با عشق و مجاهدت و دلسوزی، مسیر حرکت را با نور علم روشن نموده و همگان را به سعادت آگاهی رهنمون می شود. هرچند که شیوع ویروس کرونا مصائب بیشماری را به جامعه تحمیل نمود، اما بهانه ای شد برای اثبات مجاهدتهای خالصانه ی معلمان؛ آنان که با وجود تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی، آموزش را تعطیل نکردند و خالصانه در تمام ساعات شبانه روز با عشق و تعهد ابن بار سنگین را به دوش کشیدند تا سهم دانش‌آموزان از کرونا به جای اضطراب، شوق یادگیری باشد. و معلم دگربار تداعی کننده ی این "سه باور" ؛ یعنی باور به خدا، باور به مردم و باور به خود (ما میتوانیم ) گردید.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری ویاد خاطره همه شهدای والامقام معلم، روز معلم را به این قشر فرهیخته صمیمانه تبریک می‌گویم و توفیقات روزافزون آنها را از خداوند متعال خواستارم و امیدواریم در سایه توجهات حضرت صاحب الزمان(عج)، جامعه امروز و فردای ما همواره از برکات وجودی این عزیزان بهره مند باشد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
  • نایب رئیس اتحادیه طلا و…

    نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید با توجه به تقاضای ایجاد شده در بازار، قیمت سکه امروز به ۹ میلیون و ۸۵۰…

اجتماعی