کد خبر : 10132

سنگدوینی در پیامی:

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در پیامی قهرمانی تیم شهرداری گرگان در مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور را تبریک گفت.

 رمضانعلی سنگدوینی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در پیامی قهرمانی تیم شهرداری گرگان در مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

قهرمانی غرور آفرین تیم شایسته بسکتبال شهرداری گرگان در مسابقات لیگ برتر باشگاههای کشور موجب غرور و سربلندی مردم ورزش‌دوست استان گلستان شد.

امروز جوانان برومند تیم بسکتبال گرگان با نمایش معجزه همدلی، یکدل و یک‌صدا، نشان دادند که می توان فارغ از تمام سختی ها و مشکلات با برنامه‌ریزی و تلاش مضاعف تا آخرین ثانیه‌ بازی جنگید، بهترین شد، افتخار آفرید و دل مردم را شاد کرد.

 اینجانب ضمن قدردانی و تشکر از تلاش‌ های بازیکنان، کادر فنی، مربیان و دست‌اندرکاران تیم، این موفقیت را به هواداران، جامعه بسکتبال و مردم شریف گرگان تبریک می‌گویم و از خداوند متعال پیروزی و سربلندی همه جوانان و ورزشکاران استان را در تمامی عرصه ها آرزومندم.

امید است تیم بسکتبال گرگان همچنان با استمرار افتخار آفرینی، روزهای ماندگاری را با به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا به ارمغان آورد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی