کد خبر : 16547

فراکسیون اکثریت مجلس شورای اسلامی در جلسه صبح امروز خود به صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش رأی موافق دادند.

جلسه فراکسیون نیروهای مردم انقلاب صبح امروز (یکشنبه 7 آذرماه) پیش از آغاز جلسه علنی مجلس و به ریاست دکتر محمدباقر قالیباف با حضور نمایندگان عضو فراکسیون و وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش و به منظور بررسی برنامه های یوسف نوری تشکیل شد.

سید محمدرضا میرتاج الدینی نایب رئیس فراکسیون در تشریح این جلسه و در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: در این جلسه 7 نفر از نمایندگان انتظارات خود از وزارت آموزش و پرورش و همچنین پیشنهاداتی برای بهبود شرایط آموزشی طی سخنانی مطرح کردند.

وی افزود: در ادامه وزیر پیشنهادی نیز به دفاع از برنامه های خود پرداخت و گفت: مبنای عمل من سند تحول بنیادین خواهد بود و براساس این سند، برنامه های تقدیمی به مجلس را تدوین و پیش خواهم برد.

میرتاج الدینی تصریح کرد: در بخش دیگری از این نشست دکتر قالیباف رئیس فراکسیون با تاکید بر ساماندهی هر چه سریعتر آموزش و پرورش به عنوان یکی از وزارتخانه مهم، بنیادین و آینده ساز کشور گفت که مبنای کار ما و اساس سنجش ما سند تحول بنیادین است که 10 سال است تدوین شده اما به طور کامل اجرا نشده است. همچنین رئیس مجلس بر اجرای رتبه بندی معلمان و حفظ شأن صاحبان اصلی نظارت تعلیم و تربیت تاکید کرد که ان شالله به زودی نهایی خواهد شد و در سال آینده نیز پیش بینی های آن در بودجه صورت خواهد گرفت و حمایت های لازم نیز از آن انجام می شود./

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی