کد خبر : 13808

رییس فراکسیون امر به معروف و نهی از منکر مجلس، حمایت خود از ۱۳ وزیر پیشنهادی راه، اقتصاد، نیرو، کشور، جهاد کشاورزی، علوم، تعاون، صمت، ارشاد، گردشگری، نفت و دادگستری را اعلام کرد.

 

محمدرضا مبلغی با اعلام این خبر که از 13 وزیر پیشنهادی رییس جمهور به طور جدی حمایت خواهد کرد، گفت: به دنبال بررسی که نسبت به برنامه‌های وزرای پیشنهادی انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که از تعدادی از آنها به طور صریح حمایت کنیم.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بنده به عنوان رییس فراکسیون امر به معروف و نهی از منکر مجلس شورای اسلامی از آقایان رستم قاسمی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی، خاندوزی وزیر پیشنهادی اقتصاد و دارایی، محرابیان وزیر پیشنهادی نیرو، وحیدی وزیر پیشنهادی کشور، ساداتی‌نژاد وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی، زلفی‌گل وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری، عبدالملکی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آشتیانی وزیر پیشنهادی دفاع و پشتیبانی، فاطمی امین وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت، اسماعیلی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضرغامی وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، اوجی وزیر پیشنهادی نفت و رحیمی وزیر پیشنهادی دادگستری حمایت خواهم کرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، با اشاره به معیارهایی که برای حمایت از این وزرای پیشنهادی مدنظر قرار داده است، تاکید کرد: جهادی بودن مهمترین پارامتری است که برای حمایت از وزرای پیشنهادی در نظر گرفتیم چرا که برای ما از اهمیت بسزایی برخوردار است به این دلیل که امروز در کشور به استفاده از ظرفیت نیروهای جهادی نیاز داریم که از انگیزه و توان لازم برای اداره امور برخوردار باشند و در این راه شب و روز نشناسند.

رییس فراکسیون امر به معروف و نهی از منکر مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: جوانگرایی از دیگر مولفه‌هایی بود که در حمایت از وزرای پیشنهادی مدنظر داشتیم، ضمن اینکه این افراد از تجربه کافی برای اداره وارتخانه مربوطه نیز برخوردار هستند. از سوی دیگر سطح انتظار از این وزرای پیشنهادی بسیار متفاوت است کما اینکه انتظار داریم آقای قاسمی برای اداره وزارت راه و شهرسازی بسیار قوی عمل کند. همچنین انتظار می‌رود تمام اعضای کابینه این دولت برای اداره وزارتخانه‌ها به خوبی به وظایفی که برعهده دارند، عمل کنند./

پایان پیام

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی