کد خبر : 9919

دلخوش در اخطار قانون اساسی؛

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس خواستار برگزاری جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی مسائل اخیر مربوط به حادثه خرابکاری نیروگاه هسته‌ای نطنز، تواقنامه میان ایران و چین و مذاکره با کشور کره شد.

سیدکاظم دلخوش اباتری در نشست علنی امروز (سه شنبه 24 فروردین) مجلس شورای اسلامی در اخطاری مستند به اصول ۶۷، ۷۱ و ۷۷ قانون اساسی گفت : براساس قانون نمایندگان باید به صورت دقیق در جریان امور باشند  اگر لازم است جلسات غیرعلنی تشکیل شود که ما در جریان مسائل مربوط به زدن کشتی، حادثه خرابکاری نیروگاه هسته‌ای نطنز، تواقنامه میان ایران و چین و مذاکره با کشور کره باشیم.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی افزود: فصل کشاورزی فرامی رسد و ما در استانهای شمالی خصوصا گیلان بارش کمی داشتیم و بارش برف را نیز شاهد نبودیم لذا قطعا کشاورزان با مشکل کمبود آب و مشکلات دیگر مواجهه خواهند بود که ضروری است مورد توجه قرار گیرد.

دلخوش با تاکید بر ضرورت لایروبی انهار و آب بندان گفت: قیمت سم و کود به قدری افزایش یافته که کشاورزان امکان پرداخت آن را ندارند همچنین باید به مشکل کارکنان سازمان چای کشور رسیدگی شود علاوه بر این سنبل آبی در تالاب انزلی، اکوسیستم را به هم ریخته که سازمان برنامه باید اعتبار لازم را برای از بین بردن این گیاه مضرر اختصاص دهد.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با اشاره به بلاتکلیفی کشاورزان در بخش خرید تضمینی گندم خواستار رسیدگی به این موضوع شد

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی