کد خبر : 9717

مرادیان در تذکر شفاهی:

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس تأکید کرد: لحن ما با کسانی که منابع کشور را به تاراج می‌برند و از اموال مردم سوء استفاده می‌کنند، حتماً تند و خشن است.

 کیوان مرادیان کوچکسرائی در نشست علنی امروز (یکشنبه 15فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی خود با اشاره به پخش کلیپ تقطیع شده از وی در فضای مجازی گفت: در روزهای اخیر اتفاقاتی در فضای مجازی و رسانه‌های معاند رخ داده است که باعث بی‌احترامی و بی‌توجهی به شأن مجلس شده است.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی افزود: می‌دانیم که ما در مناطق و حوزه‌های انتخابیه درگیر موضوع شهرک‌های صنعتی و کسانی که از این اراضی سوء استفاده می‌کنند، هستیم و این افراد به جای ایجاد اشتغال و توسعه تولید زمین‌های شهرک‌ها را به تفرجگاه و محل تفریح اختصاص داده‌اند.

وی ادامه داد: در منطقه سوادکوه نیز فردی چندین هکتار زمین را سال‌هاست برای صنعت در اختیار گرفته اما مشغول ویلاسازی و تفریح در آن بوده و ما برخورد قاطع کردیم و فیلم این برخورد قاطع که طی یک فیلم 7 دقیقه‌ای بود تقطیع شده و در 30 ثانیه در فضای مجازی منتشر شده است. من در اینجا عرض می‌کنم لحن ما با کسانی که منابع کشور را به تاراج می‌برند و از اموال مردم سوء استفاده می‌کنند، حتماً تند و خشن است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی