کد خبر : 9271

محمدیاری در تذکر شفاهی:

نماینده مردم تالش در مجلس از هیات رئیسه خواست با توجه به ضیق وقت اجازه طرح پیشنهادات مغایر قوانین دائمی درباره بودجه ۱۴۰۰ را ندهد.

 حسن محمدیاری در نشست علنی نوبت دوم امروز (دوشنبه، 11اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی از درایت رئیس مجلس به جهت اعمال قانون و رفع دغدغه جمعی از نمایندگان قضایی تشکر کرد و گفت: اصلاح فرآیند رأی گیری منجر به معافیت پلکانی مالیاتی دارندگان پایه های قضایی شد و این گروه افراد همانند اعضای هیات علمی دانشگاه ها از این مزیت بهره مند می شوند و در بحث معیشت حاشیه امنی برای آن ها ایجاد می شود.

نماینده مردم طوالش و رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: امیدواریم خروجی این مصوبه مجلس این باشد که اندک قضاتی که تکریم ارباب رجوع را لحاظ نمی کنند همانند قاطبه قضات به این موضوع اهتمام داشته باشند و شاهد رضایتمندی بیشتر مردم باشیم.

وی با بیان اینکه وقت مجلس ارزشمند است، خطاب به هیات رئیسه مجلس، یادآور شد: فرصت لازم برای ایراد همه پیشنهادات نمایندگان پیرامون بودجه 1400 وجود ندارد بنابراین هیات رئیسه با جرح و تعدیل و کمک از معاونت قوانین و مرکز پژوهش ها تلاش کند مواردی که مغایر قوانین دائمی است در صحن مطرح نشود.

محمدیاری خطاب به وزرای نیرو و جهاد کشاورزی، گفت: با توجه به نزدیکی فصل زراعت مناطقی که در سیل تالش آسیب دیدند را مورد توجه قرار دهند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی