کد خبر : 9125

بابایی کارنامی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم ساری و میان‌دورود در مجلس گفت: دولت در زمینه تأمین منابع مورد نیاز دهیاری‌ها و شهرداری‌ها عملکرد مناسبی نداشته است.

علی بابائی کارنامی در نشست علنی نوبت سوم امروز (سه شنبه، 5 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: از بیانات شیوا، صریح و واضح مقام معظم رهبری پیرامون صیانت از حقوق مسلم ملت ایران در جهت حفظ منافع ملی و تذکراتی که به مجلس و دولت داده‌اند، تشکر می‌کنم. تابع مقام معظم رهبری هستیم تا این مسیر را برای پیگیری مطالبات مردم ادامه دهیم.

نماینده مردم ساری و میان‌دورود در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مطالبات رسانه‌ها و خبرنگاران مکتوب و مجازی پیگیری نمی‌شود، به صورت سلیقه‌ای با رسانه‌ها در فضای مدیریتی این عرصه بسیار مهم عمل می‌شود. از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست داریم نگاه خود را به مسائل رسانه سریعاً تغییر دهد.

وی در تذکری خطاب به وزیر نیرو افزود: خاموشی برق در استان‌های شمالی نتیجه بی‌تدبیری در حوزه این وزارتخانه است، علیرغم تذکرات بسیار اتفاق خاصی در خصوص سد حوزه انتخابیه‌ام صورت نگرفته است.

بابایی کارنامی در تذکر به دولت گفت: تدابیری در زمینه تأمین منابع دهیاری‌ها و شهرداری‌ها در نظر گرفته نشده است، متأسفانه برخی از مصوبات مجلس نیز تصمیمات خوبی نبوده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در پایان خاطر نشان کرد: روزنامه ایران و مدیر مسئول آن شأن مجلس را زیر سوال برده‌اند، منابع این روزنامه از بیت‌المال تأمین می‌شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی