کد خبر : 9102

گیلانی در تذکر شفاهی:

نماینده شوشتر در مجلس با بیان اینکه آمریکایی ها تاکنون بدترین رفتار و بدعهدی را با ایران در برجام داشته اند، گفت: از رئیس جمهور و وزیر امور خارجه می خواهیم مصوبه مجلس را اجرا کند.

سهراب گیلانی در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه 5 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی گفت: آمریکایی ها تاکنون بدترین رفتار و بدعهدی را با ایران در برجام داشته اند و مجلس تاکید بر اجرای مصوبه خود دارد و تکرار اشتباهات گذشته را نمی پذیرد. از رئیس جمهور و وزیر امور خارجه می خواهیم مصوبه مجلس را اجرا کند.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه محال است بپذیریم آمریکا رفتار متکبرانه و نامتعارف خود را بر ملت غیرتمند ایران تحمیل کند، ادامه داد: روسای جمهور آمریکا طی 42 سال گذشته تحریم های خود را برعلیه ملت ایران اعمال کرده اند، دموکرات ها و جمهوری خواهان، دو روی یک سکه هستند.

وی با تاکید بر اینکه از رهنمودها و موضع گیری های مقام معظم رهبری تشکر می کنم، عنوان کرد: مجلس یازدهم پشت سر مقام معظم رهبری حرکت کرده و به وظیفه خود عمل می کند.

گیلانی با بیان اینکه مجلس با شفافیت لایحه بودجه سال آینده را با کمک قشر ضعیف، بازنشستگان، کارکنان و معلمان بررسی می کند، گفت: از همراهی وزیر صمت به جهت توسعه و حمایت از صنعتگران شوشتر تشکر می کنم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه وزیر نیرو در انتقال آب از سرشاخه های کارون به استان های دیگر با پنهان کاری، ظلم می کند، افزود: وزارت نیرو در تامین آب طرح 550 هزار هکتاری خوزستان تسریع کند. سازمان آب و برق خوزستان، رفتارهای دوگانه ای دارد، به همین منظور وزیر نیرو باید در کمیسیون مربوطه پاسخگو باشد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی